Profile

ukrnationalist: (pic#11419641)

ukrnationalist's Journal

Free Account

Created on 2017-05-20 12:16:06 (#3200324), last updated 2017-10-16 (12 hours ago)

0 comments received, 0 comments posted

19 Journal Entries, 13 Tags, 0 Memories, 1 Icon

View extended profile

Name:ukrnationalist
Birthdate:Aug 24
Location:Ukraine
З часу розколу ОУН у 1940 р. минуло багато часу. Після війни, на еміграції ОУН(р), а згодом і ОУН впали в демо-ліберальну толерантність та деградували до середньовічного стоїцизму. Наразі як офіційна ОУН так і ОУН(р) являють собою жалюгідне видовище і жодним чином не впливають на процеси, що відбуваються в націоналістичному середовищі України. Сучасні ОУН-и, це є історико-культурницькі літературні гуртки, посміховисько, пародія на ОУН 30-х,40-х років. Я є адепт чистої ідеї, без демо-ліберального "справжнізму", шароварно-вишиванкового культурництва, толерастії, та інших збочень. Я є духовий, ідейний, свідомий послідовник ОУН під проводом полковника Андрія Мельника. Наразі так звані "справжні націоналісти" ("справжністи") замість правдивої чистої ідеології автентичного Українського Націоналізму, насправді сповідують та пропагують вбогий звироднілий діяспорний демо-лібералізм, культурництво, "загальнолюдські цінности", ксенофілію тощо. Цей вихолощений профанований, збочений псевдонаціоналізм ці опортуністи, угодовці і пристосуванці видають за "справжній націоналізм". В сучасній українській історіографії, демо-ліберальні історики-грантоїди свідомо замовчують історію та діяльність ОУН (мельниківської). Для нас героями є не тільки бандерівці та повстанці УПА. Так само українськими героями є мельниківці, бульбівці, вояки Дивізії "Галичина", УВВ, УНА, батальйонів "Роланд " і "Нахтігаль". Всі вони боролися за незалежну Українську Самостійну Соборну Державу.
Я Прихильник ідеології, діяльності, естетики СНПУ (1991-2004), яка на початку 90-их років відроджувала правдивий етноцентричний український націоналізм на противагу спотвореному діяспорному демо-ліберальному псевдонаціоналізмові, який тоді намагалися нав'язати українському суспільству. Я вважаю неприйнятною для українців отруйну, руйнівну, шкідливу, розкладницьку, денаціоналізуючу оману так званої "демократії", глобалізму, ліберальних цінностей, політкоректности, толерантности (до мігрантів-чужородців, сексуальних збоченців), космополітизму, мультикультуризму, "загальнолюдських цінностей", пацифізму, дегенеративного псевдомистецтва, емансіпації, фемінізму, меркантилізму, культу споживача, нездорового способу життя, міжнаціонального змішування українців з неукраїнцями, що призводить до виродження українців і зникнення української нації !

Я пропагую повновладдя української нації у Великій Українській Національній Державі, на підставі соціяльної і національної справедливости. Я пропагую побудову Могутньої Української Національної Держави, яка гарантуватиме беззупинний розвиток сили, слави, багатства, простору і впливу української нації. Я вимагаю встановлення жорсткої міграційної системи, що зупинить засилля чужинців, які несуть руйнівне змішання, злочинність і позбавляють українців праці. Я вимагаю смертної кари паразитам на тілі української нації, ціновим спекулянтам і всім, хто обкрадає український народ. Всі олігархічні пiдприємства, прибутки, кошти є вкраденi в українського народу, й мають бути нацiоналiзованi. Я виступаю проти втягування України в інтернаціональні економічні та військові утворення, втручання іноземних держав, іноземців і міжнародного капіталу у внутрішні справи нашої держави. Громадянином України може бути лише людина українського етнічного походження, яка несе користь українській нації і українській національній державі.

На цій сторінці я викладатиму праці з ідеології Українського інтелектуал-націоналізму, а також ідеологічну спадщину правдивого класичного Українського націоналізму, Українського соцал-націоналізму, европейської правої ідеї.

Слава Україні ! Слава Нації !

Interests (6):

folk, history, kobzar, maha vira, nationalocracy, policy
People [View Entries]
Communities [View entries]
Feeds [View Entries]
To link to this user, copy this code:
On Dreamwidth:
Elsewhere: